Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody a zkoušky

Rubriky

Zkoušky

Příspěvků: 51

Příspěvky

Mikulášské hry 2017

5. 12. 2017

| Rubrika: Závody a zkoušky

V neděli 3.12. dorazil na cvičák Mikuláš s malým čertíkem Kubou a velkým čertem Violou. Ještě těsně před začátkem to vypadalo, že bude pár soutěžících a ostatní odradila zima. Kolem desáté se nakonec sešlo 19 závodníků, což nás velmi potěšilo. doufáme, že si všichni užili báječný den. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, kteří si mohli vyzkoušet závod sami a ti větší i se psy svých rodičů. Děkujeme Gábině za organizaci celého dne a fotografům za skvělé fotky. Přejeme všem klidné svátky a budeme se těšit na další sranda závod.

 

Nehylčův memoriál 11.11.2017

12. 11. 2017

| Rubrika: Závody a zkoušky

Ledový vítr a zima přivítala dne 11.11.2017 závodníky, kteří i přes nepřízeň počasí statečně bojovali. I ti nejmenší, zvláště pak šiperky a yorkšír Rony se nenechali zimou odradit a tím si získali obdiv všech. Děkujeme všem za férové vystupování, rozhodčím za spravedlivé posuzování, díky patří i figurantovi, vedoucí akce, pomocníkům v kantýně i všem ostatním, bez nichž by závod neproběhl v příjemné atmosféře. Gratulujeme všem vítězům a ostatním děkujeme za účast a těšíme se na jaře opět na setkání při Ullmanově memoriálu nebo za rok zase na Nehylčáku.Výsledky a pár fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo na rajčeti ZKO Libeň.

vedoucí akce: Ilona Dufková

rozhodčí: Skála, Veselý

figurant: Vladimír Opršál

 

Ullmanův memoriál 9.4.2017

9. 4. 2017

| Rubrika: Závody a zkoušky

Po dlouhé době jsme obnovili tradici a uspořádali jarní závod - Ullmanův memoriál. Soutěžilo se v ZZO, ZZO1, ZVV1 a ZM.Počasí bylo slunečné, ani jsme lepší objednat nemohli. V kantýně se stihla vařit kávička, smažit řízečky, opékat klobásky a ještě si Eva Prášková odskočila s Anie zazávodit a skončili na pěkném čtvrtém místě. Děkujem všem, kteří se na přípravě a průběhu závodu podíleli, na výsledky se můžete podívat na fotkách na rajčeti - úvodní strana. Všem, kteří skončili na bedně, gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Byl to v příjemné atmosféře strávený super den s našimi mazlíčky.

 

maškarní sranda závod 12.3.2017

12. 3. 2017

| Rubrika: Závody a zkoušky

 

Mikulášský sranda závod 10.12.2016

16. 12. 2016

| Rubrika: Závody a zkoušky

Slunečné sobotní dopoledne navštívil cvičák Mikuláš. Připraveny byly soutěže v poslušnosti a v dovednosti. V poslušnosti se hodnotila nejen přesnost provedení, ale hlavně provedení radostné. Došlo i na básničky a když pejsek nedokázal básničku odštěkat, musel ji páníček odříkat... V dovednostech psi probíhali tunelem, slalomem a také vždy předvedli něco navíc, od podání pac, přes různé otočky a další triky. Poslední disciplína, kterou bylo ztížené přivolání, se nakonec ani nedala hodnotit, všichni naši čtyřnozí miláčkové dali nakonec přednost páníčkům před piškotky a párečky, Celkovým vítězem se stala Viola Vlčková se Šipi, která byla i vítězkou v poslušnosti, v dovednosti vyhrála Lucka Němečková s Missie. Vyhlášen byl i sympaťák Tomík. Akce se zúčastnilo 15 psovodů, doufáme, že si poslední výcvikový den v tomto roce užili nejen oni, ale i jejich psí kamarádi. Budeme se těšit na příští rok, možná přijde i čert...

 

Nehylčův memoriál 2016

9. 10. 2016

| Rubrika: Závody a zkoušky

 

Zkoušky dle IPO a NZŘ ze dne 8.5.2016

8. 5. 2016

| Rubrika: Závody a zkoušky

Krásný slunečný den přivítal všechny účastníky. Na stopách všichni uspěli a mohlo se pokračovat na cvičáku. Pan rozhodčí Čákora spravedlivě posuzoval, takže mu tímto ještě jednou děkujeme. Poděkování zaslouží i figurant Láďa Mašek, Hanka v kuchyni usmažila výborné řízečky se salátem, ty se staly na zkouškách skoro už tradicí. A nesmíme zapomenout poděkovat i ostatním, kteří pomáhali s hladkým průběhem zkoušek, včetně dětí. Všem, kteří uspěli, moc a moc gratulujeme a těm ostatním držíme palce na příště, určitě to vyjde. Výsledky dodáme co nejdříve, pár fotek je k vidění na rajčeti, jestli má někdo další, tak nám je, prosím, pošlete na e-mail: l.bacakova@seznam.cz, abychom je mohli přidat.  Děkujeme

 

zkoušky dle KJ Brno konané dne 9.4.2016

11. 4. 2016

| Rubrika: Závody a zkoušky


 

 

Nehylčův memoriál 2015

17. 10. 2015

| Rubrika: Závody a zkoušky

 

Nehylčův memoriál 2014

19. 10. 2014

| Rubrika: Závody a zkoušky