Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nehylčův memoriál 2012

Nehylčův memoriál – 17.11.2012

Tradiční podzimní závod přívítal na našem cvičáku psovody se psy ve čtyřech kategoriích – ZZO,ZMMP,ZVV1 a ZVV2. Výkony spravedlivě posuzovali rozhodčí pan Havelka a pan Vítek.

Figurant David Němec odvedl také dobrou práci.

První tři závodníci ve všech kategoriích si odnesli poháry a věnce. Byl vyhlášen nejmenší a největší pes, nejmladší a nejstarší účastník, odměněny byly nejlepší obrany, speciální cviky a poslušnost. Skutečně nikdo neodešel s prázdnou.

O putovní pohár a televizor bude po zaslouženém výkonu v kategorii ZVV2 pečovat Petra Horáková s Bártem Stříbrným Permonikem.

V nově otevřené kategorii ZMMP zvítězila Blanka Kyselová s Ájou – Černým mustangem.

Zvláštní poděkování také patří kuchyni – bramboračka zahřála a segedín dokázal potěšit naše žaludky.

 

Výsledky ZZO:

1. Bureš Pavel  -   Richi  -   Česká Třebová - Podhorka  -   58 b.

2. Mikulčíková Petra  -   Maggie   -    Jinonice  -   58 b.

3. Lenerová Monika - Jessie -Libeň - 56 b.

4. Svobodová Markéta - Onta - Jinonice - 54 b.

5. Ludvík Josef - Janek - Turnov - 53 b.

6. Žočková Kristýna - Bitch - Libeň - 53 b.

7. Zítková Marcela - Angela - KCHND - 51 b.

8. Lipš Roman - Asta - Mlékojedy - 51 b.

9. Nováková Zuzana - Casidy - Libeň - 42 b.

10. Tichá Alena - Brix - Libeň - 42 b.

11. David Libor - Buck - Braník - 37 b.

12. Prášková Eva - Cesie - Libeň - 26 b.

 

ZVV1:

 1. Svoboda František - Jenny Vepeden - Jílové - 193 b.

2. Svoboda František - Era Drapa - Jílové 185 b.

3. Havelková Vlasta - Dux - Břevnov - 177 b.

4. Prouza Jan - Rorschach - Mlékojedy - 176 b.

5. Kovařík Marcel - Aboli - Kobylisy - 171 b.

6. Janeček Jiří - Jas Salrak - 162 b.

7. Svobodová Markéta - Emily - Jinonice - 150 b.

8. Eflerová Marcela - Arny od Svitavy - Kladno-Švermov - 142 b.

 

ZVV2:

1. Horáková Petra - Bárt Stříbrný Permoník - Libeň - 185 b.

2. Horáková Petra - Vera z Huckelovy vily - Libeň - 182 b.

3. Bromová Zora - Bastien - Libeň - 177 b.

4. Ludvík Josef - Pegy - Turnov - 168 b.

5. Noskeová Ivana - Urx Leopard Rex - Mlékojedy - 161 b.

 

ZMMP:

1. Kyselová Blanka - Ája Černý mustang - Libeň - 98 b.

2. Bačáková Lenka - Kuba - Libeň - 84 b.

3. Dufková Ilona - Bondy Fran - Iris - Libeň - 75 b.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Nehylčův memoriál 2012