Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky

Příspěvky

zkoušky 10.6.2018 dle KJ Brno

5. 7. 2018

Dnes u nás proběhly zkoušky KJ Brno. Gratulujeme všem úspěšným: ZOP: Míla Průšová, Libuše Votrubová, Denisa Sládková, Kristýna Mašková, Nová Ares Renča a Zorka Bromová. Ostatním to jistě vyjde příště.
Děkujeme rozhodčí Míša Martinů za posuzování a prima den, také za figurování Vladimír Opršál.

 

zkoušky z 20.5.2018 dle NZŘ a IPO

23. 5. 2018

Zkoušek se zúčastnilo 7 psovodů se psy, z toho 6 bylo úspěšných! Těm samozřejmě gratulujeme!

Vedoucí akce: Kristýna Mašková

rozhodčí: Jiří Pružina

Ze ZKO Libeň úspěšně složili zkoušku:

ZZO1 Bria Belefra s Janou Dostálovou

BH - Hannah z Ajysyt s Evou Havlovou

ZVV1 Eso Bonatom se Zorkou Bromovou

IPO1 Lex Luthor Godest Danubius s Marikou Linhartovou

UPR1 Mefisto Mio Goldest Danubius s Hanou Mizerovou

 

zkoušky z 29.4.2018 dle NZŘ a IPO

23. 5. 2018

Zkoušek se zúčastnilo 9 psovodů se psy, z toho bylo 6 úspěšných. Těm, kteří splnili, gratulujeme, ostatním držíme palce na příště.

Vedoucí akce: Hana Mizerová

rozhodčí: Jaroslav Tišl

Ze ZKO Libeň zkoušky splnili:

ZZO Rony - yorkšír s Emou Sninčákovu

ZZO1  Čajda s Davidem Brouskem,

                    Sunny s Kristýnou Maškovou

 

 

 

 

Zkoušky dle KJ Brno 26.11.2017

5. 12. 2017

Dne 26.11. u nás proběhly zkoušky KJ Brno, kdy z 10 zúčastněných 8 úspěšně splnilo i přes nepřízeň počasí - ráno námraza a studený vítr.Gratulujeme všem a děkujeme paní rozhodčí Míša Martinů za posuzování a pohodovou atmosféru. Děkujeme organizátorům a také naši úžasné kantýně.

 

zkoušky 5.11.2017 dle NZŘ a IPO

6. 11. 2017

Gratulujeme všem psovodům a jejich psím parťákům k dnešním úspěšným zkouškám dle NZŘ a IPO. Myslím, že jsme se dnes neměli za co stydět, výsledek 8:1 je úžasný.

Tímto bych chtěla moc poděkovat i panu rozhodčímu Vladislavu Nedvědovi za posuzování. Z důvodu, že po xx letech odchází do "rozhodčího důchodu " mu přejeme ještě plno spokojených let spojených s kynologií.
Děkuji dále pomocníkům, bez kterých by neproběhly zkoušky tak hladce, figurantovi Vladimíru Opršalovi a o nic méně také kantýně. Kristýna Mašková

 

 

 

 

zkoušky dle KJ Brno 21.5.2017

21. 5. 2017

Velmi přííjemné počasí nás v neděli odpoledne přivítalo na zkouškách dle KJ Brno. Všichni se moc snažili, i když některé výkony nebyly stoprocentní, úspěšnost zkouškařů stoprocentní byla. Děkujeme všem, kteří se na hladkém průběhu podíleli, zvláště pak rozhodčí Míše Martinů, která spravedlivě posuzovala . Zkoušky se zúčastnilo 7 psovodů, 6 složilo ZOP a jeden ZPU1. Gratulujeme, na pár fotek se můžete podívat na rajčeti a výsledkovou listinu dodáme později.

 

zkoušky dle NZŘ konané 7.5.2017

9. 5. 2017

Počasí nám přálo, pan rozhodčí Čákora spravedlivě posuzoval, v kantýně voněl guláš,klobásky i koláčky a celková příjemná atmosféra přispěla k tomu, že 9 zkoušených z 10 uspělo. Všem gratulujeme, děkujeme těm, kteří zkoušky připravili, výsledkovou listinu dodáme co nejdříve, zatím se můžete podívat na nějaké fotky, za které děkujeme Hance Mizerové. Fotky najdete zde

 

zkoušky dle KJ Brno konané dne 26.11.2016

26. 11. 2016

Zamračená podzimní obloha, zápach z asfaltování nové příjezdové cesty, hluk techniky při provádění prací na silnici, to vše přivítalo psovody a psy na zkouškách v sobotu 26.11. 2016 dle KJ Brno. Nastoupilo sedm psů, pět se pokusilo zdolat ZOP a dva ZPU1. Podařilo se splnit tři ZOP a jedna ZPU1. Děkujeme paní rozhodčí Michaele Martinů za spravedlivé posuzování a následné rady, co s pejsky vylepšit. Poděkování patří Práškovým za obsluhu v kantýně, vedoucí zkoušek Kristýně Maškové a všem, co pomáhali nebo se přišli jen tak podívat, aby na jaře věděli, co je čeká...Gratulujeme všem, kteří zkoušku složili a ostatním budeme držet palce a tlapky na jaře. Výsledky dodáme v nejbližší době a na fotky /některé ne moc podařené.../ se můžete podívat na rajčeti hned zde
 

 

zkoušky konané dne 6.11.2016 dle NZŘ a IPO

6. 11. 2016

Podzimní den se zamračenou oblohou přivítal účastníky zkoušek, déšť přišel ale až odpoledne, takže děkujeme za objednané počasí...Poděkování patří samozřejmě všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu zkoušek - panu rozhodčímu Nedvědovi, vedoucí zkoušek Iloně Dufkové, figurantovi Láďovi Maškovi, Práškovým za řízeček s bramborem a další dobroty z bufetu. Ohřát jsme se všichni mohli u krbu, takže to pro všechny byl pohodový den s příjemnou atmosférou. Těm, kteří uspěli, moc a moc gratulujeme - Lucce Chocholové /StPr1/, Kristýně Maškové /BH/ a Lucce Němečkové /ZZO/, ostatním budeme držet palce na jaro, než to, jak řekl pan rozhodčí, dopilujeme...

 

zkoušky z 8.11.2015

8. 11. 2015

Už ráno nás přivítalo sluníčko, tak zkoušky mohly zvesela začít. Spravedlivě rozhodoval pan rozhodčí Jonáš, celé zkoušky řídila paní předsedkyně Jitka Márová, o řízečky s bramborovým salátem se postarala Hanka R. Nastoupilo 9 psovodů se svými psy, 3x na ZZO, 4x na ZZO1 a 2x na BH. Všem, co zkoušku splnili, gratulujeme, jedna zkouška byla nesplněna, ale věříme, že na jaře se to napraví. Také děkujeme moc a moc všem pomocníkům, i díky jim se celý den nesl ve sportovní a příjemné náladě. Fotky najdete zde:

A ještě výsledky:

 

ZZO Bonifác s Monikou Bulanovou 43b. P

ZZO Vassari s Romanou Krejčovou 52 PV

ZZO Lex s Marikou Linhartovou 47 P

ZZO1 Viki s Leou Smrčkovou 80 D

ZZO1 Aiko s Luckou Procházkovou 77 U

ZZO1 Zaks s Pepou Liškovu 88 D

ZZO1 Kyle se Zorkou Bromovou 76 U

BH Viggo s Gábinou Varodi 43 obstál

BH Boggi s Luckou Chocholovou 36 neobstál

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »